KONTAKT – O AUTORZE – REFERENCJE I OPINIE

Posted on

O AUTORZE:

Absolwent Ekonomii na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego i studiów podyplomowych Public Relations na tym samym Wydziale. W 2007 roku ukończył studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, a w 2011 Rynki kapitałowe i fundusze inwestycyjne – obydwa kierunki na Wydziale Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego – studiów podyplomowych Mechanizmy funkcjonowania strefy euro organizowanej pod patronatem Narodowego Banku Polskiego. W 2016 roku dołączył do grona absolwentów elitarnej London School of Public Relations. Specjalizuje się w organizacji kampanii promocyjnych, zarządzaniem PR i kierowaniem promocyjnymi zespołami zadaniowymi oraz komunikacją w nowych mediach (social media, blogi, ogólnie PR w www) i współpracą z mediami. Szkoleniowiec i mówca motywacyjny.

OPNIE I REFERENCJE:

„Człowiek od planowania i organizacji kampanii promocyjnych, eventów i zdobywaniu publicity, z czego posiada własne bogate doświadczenie wypracowane ciężkim przecieraniem szlaków. To naprawdę doświadczony praktyk PR, który z niejednego pieca jad chleb”.

„Jeden z najlepszych mówców i szkoleniowców. Inspiruje”.

„Jest ekspertem od zarządzania kryzysowego, a w szczególności od wyprowadzania z kryzysów medialnych i wizerunkowyc

h. Człowiek, który się nigdy nie poddaje, a kiedy wydaje się, że wszystko jest przegrane – nie traci zimnej krwi”.

„Posiada wypracowane techniki i narzędzia współpracy z mediami, a także doświadczenie dziennikarskie i wypracowane własne pióro”.

„Jest charyzmatycznym szkoleniowcem i mówcą motywacyjnym, jego studenci wysoko cenili sobie prowadzone przez niego zajęcia z komunikacji społecznej i warsztatów interpersonalnych”

KONTAKT Z AUTOREM:

e-mail: bartosz.serenda@serenda.pl lub poprzez poniższy formularz.